TVŮJ OSOBNÍ VYSOKOVIBRAČNÍ MEDAILON S VLOŽENÝM ZÁMĚREM LÁSKY A SVĚTLA <3. Milý světlonosiči, prosím, omluv mě od 31. 5. do 24. 6., jsem na delší dovolené. Všechny objednávky budou vyřízeny až po tomto datu. Se světlem, Daniela

COSMO ENERGY ŠPERKY

 

8D7EF08F-A80A-4FDF-A17E-DCE2233CC641

Tvůj osobní amulet pro duchovní rozvoj a transformaci.

Šperk, který nejen zdobí, ale má hlubší význam a smysl? Šperky COSMO ENERGY nejsou pouze ozdobou, ale také prostředky pro váš duchovní růst a transformaci. Jsou vysokovibrační a přinášejí nám přísun kosmické energie. Cosmo Energy generuje, transformuje a přenáší kvantové informace, což nám pomáhá navázat spojení s vyššími vibracemi. Objevte světelnou vibraci Cosmo Energy na všech úrovních vašeho bytí.

Amulet Cosmo Energy je vytvořen z prvotřídní chirurgické oceli ve variantách gold, silver a rose gold. K dostání je energetický náhrdelník, energetický náramek buď celý z chirurgické oceli, nebo kombinovaný s minerály a energetické náušnice. Každý kousek osobně požehnám a vložím do něj záměr světla a lásky.

Cosmo Energy je mocným nástrojem, který vám pomáhá při meditacích, afirmacích, manifestacích, rituálech a odstraňování blokád, a také pro navýšení energie a ochranu. Jeho energie vám pomůže naladit a aktivovat vaši šišinku a otevřít cestu k vyššímu vědomí a duševní transformaci.

 

Cena

475950
1475950
5 položek celkem

MYSLÍME EKOLOGICKY

Šperky z chirurgické oceli jsou také šetrné k životnímu prostředí. Při jejich výrobě vzniká mnohem méně odpadu a je použito méně energie než na výrobu z jiných kovů. Chirurgická ocel je také mimo jiné 100% recyklovatelná.

VYSOKÁ ŽIVOTNOST, ODOLNOST A KRÁSNÝ VZHLED

Chirurgická ocel je slitina kovů, konkrétně pak železa, uhlíku a chromu a dalších kovů. Přítomnost chromu zajišťuje příznačný jasný, ​lesklý, a vysoce odolný nerezavějící povrch. Další kovy jako je mangan či nikl se pak postarají o výsledný elegantní vzhled.

Ačkoliv je chirurgická ocel extrémně odolná, jedná se také o poměrně lehký kov. Ať už tedy zvolíte jakékoliv šperky z oceli, můžete si být jistí tím, že se budete při jejich nošení cítit velmi pohodlně, protože budou lehké jako pírko.

Díky svému složení šperky z chirurgické oceli také nevyžadují žádnou dodatečnou povrchovou úpravu jako například rhodiování, které se zpravidla využívá například u stříbra pro zvýšení odolnosti proti poškrábání a narušení povrchu.

Materiál: chirurgická ocel, povrchová úprava lesklá, rozměr medailonu: 25 mm

Varianty: gold, rose gold, silver