TVŮJ OSOBNÍ VYSOKOVIBRAČNÍ MEDAILON S VLOŽENÝM ZÁMĚREM LÁSKY A SVĚTLA <3.

energetický náhrdelník love and light

PARAMETRY:

 Velikost přívěsku: 20mm

Velikost medailonku Cosmo Eneregy: 15mm

Délka řetízku: nastavitelná 45- 50cm

Barva a materiál:  gold / chirurgická ocel

Energetický medailon je oboustranný a otáčí se. Na jedné straně je vyryt symbol Cosmo energy, na druhé straně je vyryt záměr lásky a světla. Je ozdoben kubickou zirkonií, která mu dodává estetickou hodnotu, elegantnost a krásu.

1 050 Kč
Dostupnost: Skladem
energetický náhrdelník love and light
EEF21F0A EEA8 4169 B8F1 8CAF82D916B7
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Symbol Cosmo Energy je základem celého našeho konceptu a přináší novou epochu a mnoho pozitivních aspektů do života nositelů našich amuletů. Tento symbol je inspirován MWO (Multy Wave Oscillator) od Lahkovského, což je zařízení navržené k léčbě a harmonizaci energetického těla. Cosmo Energy Amulet nese v sobě ohromnou sílu a symboliku, která má několik významů a účinků:

  1. Propojení s kosmickou energií: Symbol spojuje nositele s kosmickou silou a umožňuje jim naladit se na vyšší frekvence a vibrace. Tato harmonizace a propojení s vesmírem může pozitivně ovlivnit životní energii a pohodu nositele.

  2. Naladění na pozitivní změny: Amulet přináší pozitivní energii a tím přispívá k harmonizaci těla, mysli a duše nositele. Nosíte-li tento amulet, můžete se lépe vyrovnávat s výzvami a změnami ve svém životě.

  3. Duchovní hloubka: Symbol Cosmo Energy je více než jen dekorativní prvek. Má hluboký duchovní význam a umožňuje nositeli objevit vlastní esenci a sílu. Pomáhá otevřít brány k nekonečné moudrosti a energii vesmíru.

  4. Energie a síla: Nosíte-li Cosmo Energy Amulet, máte s sebou sílu vesmíru. To vám může poskytnout ochranu a posílit vaši důvěru, abyste mohli jít za svými cíli s větším sebevědomím.

  5. Kombinace kvality a krásy: Všechny naše amulety jsou pečlivě vyrobeny z prvotřídní chirurgické oceli.  Tím spojujeme krásu a kvalitu ve společném šperku.

Celkově Cosmo Energy Amulet představuje spojení krásy a kosmické síly v jedinečném šperku, který má pozitivní vliv na život a pohodu nositele. Je to více než jen ozdoba - je to nástroj duchovního růstu a osobní transformace.