TVŮJ OSOBNÍ VYSOKOVIBRAČNÍ MEDAILON S VLOŽENÝM ZÁMĚREM LÁSKY A SVĚTLA <3. Milý světlonosiči, prosím, omluv mě od 31. 5. do 24. 6., jsem na delší dovolené. Všechny objednávky budou vyřízeny až po tomto datu. Se světlem, Daniela

ENERGETICKÁ NÁLEPKA

 

energeticka nalepka                          IMG_7043

 

Nálepka Cosmo Energy: Váš unikátní energetický štít.

Nálepka Cosmo Energy je výjimečným energetickým doplňkem, který vám může pomoci dosáhnout vnitřní rovnováhy a harmonie v každodenním životě. Vyrobena z kvalitního kovu a pozlacená, nálepka je nejen elegantním doplňkem, ale také věrným spojencem na vaší cestě k energetickému pohodlí.

Jak používat nálepku Cosmo Energy:

Tato kovová nálepka lze snadno připevnit na pevné povrchy, jako jsou svícny, pyramidy, nebo jiné předměty v prostředí, kde se cítíte pohodlně.  Je to váš vlastní energetický štít, který vám může poskytnout podporu během meditací, afirmací a jiných duchovních praxí.

Kovová nálepka s vysokou vibrací:

Nálepka Cosmo Energy je více než jen ozdobný prvek. Je nabitá pozitivními vibracemi, které mohou pozitivně ovlivnit vaše energetické pole. Je navržena tak, aby vám pomohla zesílit vaši vlastní vnitřní sílu a harmonii.

Spojení s kosmickou energií:

Nálepka Cosmo Energy je spojením s kosmickou energií. Je to prostředník mezi vaší vlastní energií a silou vesmíru. Pomáhá vám naladit se na vyšší frekvence a dosáhnout vnitřního klidu a rovnováhy.

Přidejte tuto výjimečnou kovovou nálepku do svého života a objevte sílu, kterou může přinést. Nejenže vypadá skvěle, ale také vám může pomoci dosáhnout vnitřního klidu a pozitivních změn.


S láskou a světlem, Daniela.

Cena

100101
1100101
Energetická nálepka Cosmo energy
 
100 Kč
Detail
1 položek celkem