TVŮJ OSOBNÍ VYSOKOVIBRAČNÍ MEDAILON S VLOŽENÝM ZÁMĚREM LÁSKY A SVĚTLA <3. Milý světlonosiči, prosím, omluv mě od 31. 5. do 24. 6., jsem na delší dovolené. Všechny objednávky budou vyřízeny až po tomto datu. Se světlem, Daniela

GEOMETRICKÁ LOGA

NOVÁ EPOCHA DESIGNU LOGA

 

Namasté, jmenuji se Daniela a specializuji se na geometrická loga, které vycházejí z obrazců posvátné geometrie. 

Základními principy při tvorbě nového loga nebo logotypu jsou jednoduchost, čitelnost, použitelnost a jednoznačnost. Logo je jedním z hlavních aspektů Vaší firmy – jeho tvary a barvy Vás odlišují od konkurence a tvoří povědomí o značce . Slovo logo pochází z řeckého slova logos.

Široké spektrum významů slova logos patrně spojuje představa něčeho, co lidská mysl „sbírá“ a shromažďuje, co sice není hmatatelné, ale co všechny skutečnosti – včetně těch hmotných – označuje a tak i do jisté míry ovládá.

Jsem si vědoma, že propojením základních principů s principy z posvátné geometrie, vytváří firemní značka čisté, jasné, vysoce pozitivně vibrující, strukturované zprávy a navazuje tak na prastarou moudrost.

A CO VLASTNĚ POSVÁTNÁ GEOMETRIE JE?

Posvátná geometrie je základem všeho, co na tomto světě existuje. Vytváří čistá, jasná, vysoce vibrující a strukturovaná poselství. V rámci principů posvátné geometrie je tvořen náš reálný svět, ať lidským okem viditelný či neviditelný. Mikrokosmos (uspořádání atomů, molekul a prvků), tak i makrokosmos viditelný v přírodě (květy rostlin nebo šnečí ulita), či oběžné dráhy planet, sluncí a galaxií. Pochopením této prastaré moudrosti, se Posvátná geometrie stala mou životní filozofií.

 Mou zásadou je preciznost, spolehlivost a dodržování termínů. Má loga mají vlastní duši, jsou nadčasová a elegantní. Budou Vás důstojně reprezentovat.

Dejte své obchodní značce novou energetickou úroveň.

 

Jak tvorba probíhá?

Ráda bych dobře pochopila Vaše cíle, firemní filozofii, a samozřejmě také vaše produkty a služby. Tak budu vědět, co tvoříme, a jak toho dosáhneme. :)

 

Zaujala jsem Vás? Neváhejte a napište mi Vaše přání a představy.

info@danieladione.cz

 

Těším se, s láskou a světlem, Daniela.

 

 

Obchodní partneři:

 

 

nova uroven design loga DEUTSCH [obnovený]