TVŮJ OSOBNÍ VYSOKOVIBRAČNÍ MEDAILON S VLOŽENÝM ZÁMĚREM LÁSKY A SVĚTLA <3. Milý světlonosiči, prosím, omluv mě od 31. 5. do 24. 6., jsem na delší dovolené. Všechny objednávky budou vyřízeny až po tomto datu. Se světlem, Daniela

Svíčka Cosmo Energy

Snímek obrazovky 2024-04-29 v 20.33.31

Srdečně vás vítáme v našem magickém světě vysokovibračních svíček, které nejenže přinášejí světlo do vašeho prostoru, ale také nesou s sebou pozitivní energii a harmonii do každodenního života. Naše svíčky jsou vytvořeny s láskou a péčí, s důrazem na unikátní design a vysokovibrační prvky.

Naši svíčku zdobí elegantní kovová nálepka, pečlivě umístěná tak, aby podtrhla krásu tohoto magického kousku. Kovová nálepka nese vysokovibrační symbol Cosmo Energy, který námětem přináší pozitivní energii a harmonii. Tato svíčka není pouhým dekorativním prvkem; je to také prostředek pro podporu rituálů, meditací a inspirativní doplněk pro váš prostor.

Ať už si přejete vytvořit relaxační atmosféru při večerním odpočinku, dopřát si chvíle meditace, nebo prostě přidat krásu do svého domova, naše vysokovibrační svíčky jsou tou správnou volbou. Díky kombinaci minerálních kamenů, jako jsou ametyst a křišťál, a vysokovibrační symboliky vytváříme pro vás nejen dekorativní prvek, ale také nástroj pro posílení pozitivních energií ve vašem prostoru.

Oslavte krásu a sílu přítomnosti s našimi vysokovibračními svíčkami, které jsou připraveny rozjasat vaše rituály, obohatit váš domov a přinést do vašeho života harmonii.

S láskou a světlem, Daniela.

Cena

380381
1380381
Vysokovibrační svíčka
Vysokovibrační svíčka
Novinka
Skladem
111
 
380 Kč
Detail
1 položek celkem